Інтерфакс-Україна
06:56 10.12.2020

Байден запропонує кандидатуру Кетрін Тай на пост торговельного представника США

1 хв читати
Байден запропонує кандидатуру Кетрін Тай на пост торговельного представника США

Джо Байден, який оголосив про свою перемогу на виборах президента США, висуне кандидатуру головного радника з торговельних питань у комітеті з методів і засобів палати представників Кетрін Тай на пост торговельного представника США, повідомляє Politico з посиланням на обізнані джерела.

Зазначається, що демократи в Конгресі США підтримують кандидатуру Тай. Вони наголошують, що Тай не тільки вільно спілкується китайською, але і володіє досвідом переговірника.

Крім того, Тай сім років пропрацювала юристом в офісі торговельного представника США, опікуючись питаннями торговельних угод з Китаєм.

ЗМІ додає, що якщо кандидатура Тай буде затверджена, то вона як американка азіатського походження стане "першою кольоровою жінкою", яка виконує цю роль.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Харківський комплекс дистанційного розмінування виходить у серійне виробництво, до кінця року планує виготовити 16 машин

Зеленський і Вучич обговорили двосторонню співпрацю

Порошенко з американською організацією Ukraine focus передали бригадам ТрО і "Госпітальєрам" партію "швидких"

Затримано ще шість підпалювачів на замовлення РФ, наймолодшому – 13 років

Швейцарія підтвердила готовність прийняти майбутні зустрічі щодо мирного врегулювання

Зеленський нагородив Юрія Рибчинського орденом Ярослава Мудрого

Остапенко оскаржить у суді рішення про звільнення з посади гендиректора "Києво-Печерської лаври"

Навроцький: Вступ України до НАТО поставить альянс у прямий конфлікт з РФ

Портнов був вбитий внаслідок нападу групи осіб, нападники не затримані

В Туреччину на відпочинок прибула група із 25 дітей захисників України із Сумщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА