18:55 10.12.2020

КС відмовив у відкритті провадження щодо конституційності постанови про карантин у частині підприємницької діяльності

1 хв читати
КС відмовив у відкритті провадження щодо конституційності постанови про карантин у частині підприємницької діяльності

Велика палата Конституційного Суду України відмовила у відкритті провадження за конституційним поданням 48 народних депутатів про відповідність Основному закону положень постанови Кабінету Міністрів "Про встановлення карантину" від 22 липня 2020 року зі змінами в частині обмежень підприємницької діяльності у зв'язку із закінченням терміну дії постанови.

"Постановлено ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження у справі в частині конституційного подання", - повідомляє КС на сайті за результатами розгляду питання про відкриття конституційного провадження за поданням.

Як повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело, підставою для відмови у відкритті провадження в частині, яка стосується регулювання підприємницької діяльності, став той факт, що положення постанови втратили чинність.

За інформацією співрозмовника агентства, у постанові зазначено термін застосування зазначених обмежень. Кабмін їх не продовжив, тому Велика палата КС вважає, що зазначене положення втратило чинність.

Співрозмовник зазначив, що щодо конституційності інших карантинних обмежень, які зазначають автори подання, провадження відкрито.

Автори конституційного подання просили КС відкрити провадження та визнати неконституційними положення постанови Кабміну "Про карантин" у частині обмеження права на підприємницьку діяльність, на доступ до медичної допомоги, також оскаржувалася легітимність цілі обмеження прав і свобод.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА