Інтерфакс-Україна
10:53 11.12.2020

Аеропорти "Бориспіль" і "Київ" почали відновлювати штатну роботу після ожеледиці

1 хв читати
Аеропорти "Бориспіль" і "Київ" почали відновлювати штатну роботу після ожеледиці

Міжнародні аеропорти "Бориспіль" і "Київ" ім. Сікорського почали відновлювати штатну роботу після сильного зледеніння ввечері в четвер, коли низка авіарейсів не змогли приземлитися і повернулися в точки вильоту.

"Авіакомпанія Wizz Air скасувала свій ранковий рейс у Меммінген, "Мотор Січ" зараз мають злітати в Запоріжжі. Виліт Wizz Air об 11:00 у Дортмунд поки що за розкладом", - зазначила прес-секретар аеропорту "Київ" Галина Богданенко в коментарі "Інтерфакс -Україна".

Онлайн-табло "Борисполя" не показує скасованих рейсів у розкладі на п'ятницю.

Раніше прес-служба аеропорту "Бориспіль" у Facebook повідомила, що у зв'язку зі складними погодними умовами 10 грудня деякі рейси здійснили посадку в резервних аеропортах або прийняли рішення повернутися в аеропорти вильоту.

У "Жулянах" 10 грудня не зміг приземлитися рейс Wizz Air із Вільнюса, а рейс Wizz Air у Дортмунд і рейс "Мотор Січ" у Запоріжжі скасували через неможливість здійснити зліт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС на рівні глав МЗС знову обговорить Україну

Фон дер Ляєн: Ми підтримуємо боротьбу українців вже 4 роки, наші дії говорять гучніше за слова

За Тимошенко внесено 33 млн грн застави

В Україні почали застосовувати спецграфіки аварійних відключень – обленерго

Шмигаль закликав МАГАТЕ до повної ізоляції РФ та призупинення її членства в організації

Глава МВС: Грантова допомога від Японії на 4 млрд єн буде спрямована на гуманітарне розмінування та медичну допомогу

Партнери передадуть Україні понад 6 тисяч одиниць великого енергетичного обладнання - Свириденко

Освітній омбудсмен: Додавати до роботи педагога чергування в укритті чи "Пункті незламності" неправомірно

"Нафтогаз" допоміг Нацполіції і СБУ викрити злочинну групу з крадіжок нафти на Сумщині

На Сумщині поліція ліквідувала злочинну групу, яка розкрадала нафтосировину в промислових обсягах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА