21:27 13.12.2020

Шахтарі розпочнуть всеукраїнську акцію протесту якщо їм до 20 грудня не виплатять зарплати

2 хв читати
Шахтарі розпочнуть всеукраїнську акцію протесту якщо їм до 20 грудня не виплатять зарплати

Українські шахтарі почнуть всеукраїнську акцію протесту, якщо їм уряд не виплатить зарплати до 20 грудня, на які було виділено 1,4 млрд грн, повідомив лідер профспілок Михайло Волинець.

"Через загрози маніпуляцій, що стали очевидними минулого тижня, не випускаємо з поля зору питання виділення 1,4 млрд гривень на погашення зарплатної заборгованості перед гірниками. Якщо чиновники вчергове забюрократизують питання та не розрахуються з шахтарями до 20 грудня, як це було обіцяно, розпочинаємо всеукраїнську акцію протесту", - написав Волинець у своєму Фейсбуці увечері в неділю.

За його словами, трудові колективи шахт вимагають знайти вихід з критичної ситуації, яка утворилася на "Схід ГЗК", що спеціалізується на видобутку уранової руди.

"Якщо влада не знайде можливість відновити роботу підприємства з 5000-м колективом та виплатити 143 млн грн зарплатної заборгованості перед ними – цього тижня гірники перекриватимуть траси національного значення у Кіровоградській області", - повідомив лідер профспілок.

Також Волинець зазначив, що до кінця тижня очікують результати перевірки службою Держпраці виконання адміністрацією ПАТ "Кривбасзалізрудком" припису щодо усунення 190 порушень трудового законодавства. Порушення на підструктурних підрозділах КЗРК були виявлені у вересні, коли гірники розпочали підземний протест. Тоді за ініціативою Незалежної профспілки гірників України прем'єр-міністр доручив проведення перевірки", - наголосив він.

Крім того, Волинець зазначив, що у вівторок, 15 грудня, "о 9.00 має розпочатися судилище над учасниками підземного протесту в КЗРК".

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА