Інтерфакс-Україна
16:04 14.12.2020

"Дія" може працювати з перебоями через велику кількість охочих ФОП подати заяву на допомогу на період посиленого карантину в січні - Мінцифри

1 хв читати
"Дія" може працювати з перебоями через велику кількість охочих ФОП подати заяву на допомогу на період посиленого карантину в січні - Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації України фіксує високе навантаження на сервіси порталу "Дія" через велику кількість охочих подати заяви на отримання виплат фізособам-підприємцям та найманим працівникам на період посиленого карантину в січні 2021 року.

"Сотні тисяч українців одночасно намагаються подати заяви на отримання виплат в "Дії". Маємо рекордну кількість користувачів. Якщо вам не вдається подати заяву, не хвилюйтеся, а зробіть це трохи пізніше. Причина у пропускній спроможності користувачів порталу та застосунку для забезпечення безпеки в "Дії", - наголошується в повідомленні у Telegram-каналі міністерства в понеділок.

Мінцифри також нагадало, що заяви від ФОП та найманих працівників приймають до 31 грудня 2020 року. Для отримання послуги потрібен тільки IBAN рахунку.

Як повідомлялося, наймані співробітники та ФОП, діяльність яких підпадає під заборону в період посиленого карантину в січні, можуть оформити заявку на отримання допомоги з 14 до 31 грудня. Зробити це можна на порталі "Дія" в особистому кабінеті або через застосунок у розділі "Послуги". Кошти буде автоматично нараховано на особистий гривневий рахунок після перевірки даних.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підприємства Порошенка за минулий рік встановили 100 МВт балансуючої потужності, заявив політик

ЦВК пропонує 6-місячний підготовчий період після припинення воєнного стану перед початком виборочого процесу

Рибне на Запоріжжі у сірій зоні: українських воїнів у селищі немає, а окупанти не можуть там закріпитися - Волошин

Заступники міністрів оборони України та ОАЕ обговорили розвиток партнерства в оборонній сфері

МЗС повідомило про спільний зі Світовим конгресом українців збір коштів на енергообладнання

Комітет міністрів Ради Європи підтримав створення спецтрибуналу по злочину агресії - Сибіга

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Завжди був поруч у складні моменти і допомагав знайти рішення – Група "Нафтогаз" про Брехта

Суд замінив Труханову домашній арешт на особисте зобов'язання - Суспільне

Україна та Румунія погодили проєкт з розбудови швидкісної дороги Сучава-Сірет з виходом до українського кордону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА