Інтерфакс-Україна
07:57 15.12.2020

Через впровадження тестування контактних осіб показники захворюваності на COVID-19 можуть зрости

2 хв читати
Через впровадження тестування контактних осіб показники захворюваності на COVID-19 можуть зрости

Впровадження тестування швидкими тестами на антиген контактних осіб може привести до збільшення показників захворюваності на COVID-19, прогнозує міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Ми впровадили так зване скринінгове тестування, коли ми тестуємо контактних хворих, ми вже почали його експрес-тестами на антиген - це швидкі тести за 15 хвилин, і ми розуміємо, що кількість виявлених хворих може зрости, оскільки зараз безсимптомних ми не бачимо", - сказав він в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV у понеділок.

Крім того, Степанов повідомив, що за останній тиждень кількість госпіталізованих з COVID-19 знизилася в порівнянні з тижнем раніше.

"Кількість госпіталізованих осіб, якщо порівняти з минулим тижнем, знизилася майже на 1000 осіб, які були госпіталізовані на контрольну дату - ми міряємо неділя до неділі", - сказав він.

За словами Степанова, зараз стаціонарне лікування від COVID-19 проходять 28 тис. осіб.

Він також запевнив, що в лабораторних центрах МОЗ сьогодні "взагалі немає черги на тестування на COVID-19, вони не завантажені на 100%, тому що ми збільшили їх потужності".

Степанов наголосив, що "ситуація стабілізувалася, зокрема в зв'язку з введеними карантинними заходами".

Він також назвав неприпустимою ситуацію, коли пацієнтів виписують з лікарні з сатурацією нижче 90%.

"Це неприпустимі речі і це питання до цих лікарень, ми вимагаємо від лікарень, щоб вони чітко дотримувалися стандарту. У нас є чіткий стандарт: при сатурації 92% людина повинна бути госпіталізована і їй повинна надаватися киснева терапія", - сказав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА