Інтерфакс-Україна
09:56 15.12.2020

Поліція Києва посилено чергує: в центрі протестують проти локдауну, вул.Грушевського перекрита

1 хв читати
Поліція Києва посилено чергує: в центрі протестують проти локдауну, вул.Грушевського перекрита

Співробітники Національної поліції спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України перейшли до посиленого режиму забезпечення публічної безпеки у зв'язку з акціями протесту в центрі Києва.

"Сьогодні біля Верховної Ради України та інших органів державної влади в центрі столиці заплановано проведення масових заходів. Щоб не допустити жодних правопорушень та забезпечити мирне проведення акцій, правоохоронці посилили заходи безпеки в урядовому кварталі", - повідомляє прес-служба Нацполіції України.

Представники поліції діалогу та профільних служб проводять з учасниками акції профілактично-роз'яснювальну роботу щодо необхідності дотримання чинного законодавства і попереджають про неприпустимість будь-яких правопорушень.

У поліції також зазначають, що у зв'язку з проведенням заходів можливе обмеження дорожнього руху на окремих центральних вулицях Києва.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", учасники акції перекрили рух вулицею Грушевського.

У вівторок біля Верховної Ради розпочалася акція "СТОП локдаун!", учасники якої вимагають скасувати карантинні обмеження для малого та мікробізнесу, а також ухвалити законопроекти №3853-1(2) та №3993, спрямовані на захист спрощеної системи оподаткування. Організатор акції - "SaveФОП".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президенти України та Кіпру вшанували пам’ять полеглих українських захисників і захисниць

Генштаб спростував російські фейки про нібито контроль над Добропіллям біля Гуляйполя

Рада має намір створити умови для залучення спеціалістів іноземних держав до ідентифікації невпізнаних тіл

Рада прийняла закон про імпортні пільги виробникам дронів

Ворог просунувся у Харківський та Донецькій області – DeepState

Brave1 запускає нову грантову програму розробки компонентів з фінансуванням до 8 млн грн

Розвиток "Форест Технолоджі" гальмується недосконалою реформою ДП "Ліси України" – засновник компанії

EFI Group презентує концепцію розвитку проєкту палацу Жевуських-Лянцкоронських на початку 2026

Продавчиня мілітарі-магазину коригувала ворожі удари по Краматорську - СБУ

EFI Group розглядає можливість експансії в країни ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА