Інтерфакс-Україна
11:18 15.12.2020

Кабмін звільнив заступника міністра спорту Лемеш

1 хв читати
Кабмін звільнив заступника міністра спорту Лемеш

Кабінет Міністрів України звільнив Ніну Лемеш із посади заступника міністра молоді та спорту, повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

"На позачерговому засіданні уряд проголосував за звільнення Лемеш Ніни Петрівни з посади заступника міністра молоді та спорту України (у зв'язку з переходом на виборну посаду)", - написав Мокан на своїй сторінці у Facebook.

Лемеш працювала на посаді заступника міністра з квітня 2020 року, а до цього була директором департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.

На місцевих виборах у 2020 році була обрана в депутати Чернігівської обласної ради від партії "Рідний дім".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА