17:13 16.12.2020

Суто військового шляху вирішення ситуації на Донбасі немає - фахівець ЗСУ

1 хв читати
Суто військового шляху вирішення ситуації на Донбасі немає - фахівець ЗСУ

Виключно військового шляху вирішення ситуації на Донбасі немає, але Збройні сили України готуються до повномасштабної відсічі агресії Росії, повідомила головний спеціаліст Управління стратегічних комунікацій Апарату головнокомандувача ЗСУ Людмила Долгоновська.

"Суто військового шляху вирішення ситуації на Сході, як зазначив нещодавно головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак, немає. Тому що це призведе насамперед до численних жертв серед мирного населення. Ми знаємо, що це урбанізована густонаселена агломерація міст. Отже, Україна порушить норми міжнародного гуманітарного права. Також це жертви серед військовослужбовців і втрата підтримки міжнародних партнерів, тому цей сценарій наразі не розглядається як пріоритетний", - сказала вона на круглому столі "Конфлікт на Донбасі: спроби врегулювання та пошук альтернатив" у Києві в середу.

Водночас Долгоновська наголосила, що це не означає, що Збройні сили наразі не готуються до повномасштабної відсічі російської збройної агресії.

"Збройні сили готуються, розглядають різні сценарії, постійно підвищують свою боєздатність. Свідченням цього, зокрема, є військові навчання "Об'єднані зусилля 2020", які були високо оцінені міжнародними партнерами. Збройні сили також проходять трансформації відповідно до стандартів НАТО, і на сьогодні саме Збройні сили є флагманом євроатлантичної інтеграції серед інших державних інституцій в Україні", - пояснила вона.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА