Інтерфакс-Україна
17:41 16.12.2020

У центрі Харкова з'явилася "Парковка для оленів"

1 хв читати
У центрі Харкова з'явилася "Парковка для оленів"

У Харкові поблизу Сумського ринку на місці, де припарковані машини нерідко загороджують проїзд трамваям, встановили знак "Парковка для оленів".

"Сьогодні на, напевно, найпроблемнішому повороті трамвая, ми встановили знак, не передбачений жодними правилами дорожнього руху - "Парковка для оленів". А щойно дасть змогу погода - на асфальті уздовж цього відрізка трамвайних колій ми ще і трафаретом намалюємо, де саме наші доморощені "лосі" мають паркуватися", - написав секретар Харківської міськради Ігор Терехов на своїй сторінці у Facebook.

Він оприлюднив також фото встановленого знака - на синьому квадраті біле схематичне зображення оленя, що гордо висунув голову зі свого авто та підпис "Місце для паркування оленів".

"Всі ви впізнали це місце біля Сумського ринку, там мало не щодня перебуває хтось, хто залишає свій автомобіль і загороджує проїзд трамваю. Це при тому, що відвідувачі ринку абсолютно безкоштовно на одну годину можуть паркуватися на двох парковках Сумського (ринку - ІФ)", - зазначив Терехов.

Він закликав водіїв паркуватися за правилами та не заважати ні проїзду громадського транспорту, ні роботі комунальної техніки.

ОСТАННЄ

В ОП пройшла онлайн-зустріч з Віткоффом, Келлогом і дипломатичними представниками інших країн

Влада РФ хоче використати 9 травня для масштабного випробування "суверенного інтернету"

В ЦПД заявили про порушення Росією самопроголошеного "перемир‘я"

Протягом поточної доби 8 травня в повітряному просторі України ракетних ударів та застосування ударних БпЛА не зафіксовано

Вночі в Сумській області внаслідок ворожих обстрілів загинула жінка, ще двоє цивільних зазнали поранень

Сили оборони звільнили від ворога лісовий масив на північ від Липців на Харківщині

Уряд України розраховує на старт роботи фонду відбудови зі США протягом тижнів

Українці борються за перемогу миру і розуміють: або Росія має радикально змінитись, або змінюватись доведеться світу, – Зеленський

На Харківщині внаслідок удару ворожого дрона по цивільному автомобілю постраждали троє жінок

Режисеркою-постановницею номера представників України на "Євробаченні-2025" стала Марія Коростельова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА