08:27 17.12.2020

Місцевим бюджетам необхідне щорічне додаткове фінансування для придбання шкільних автобусів

2 хв читати
Місцевим бюджетам необхідне щорічне додаткове фінансування для придбання шкільних автобусів

Бюджети органів місцевого самоврядування щорічно потребують додаткової державної фінансової підтримки для придбання шкільних автобусів у зв'язку з їх високою вартістю, повідомляє прес-служба міністерства освіти і науки України.

"Рішення має на меті забезпечити установи загальної середньої освіти шкільними автобусами, зокрема - обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами, для перевезення дітей та педагогів, які проживають у сільській місцевості. Підвезення в установи загальної середньої освіти покликане забезпечити рівний доступ до якісної освіти дітей у різних регіонах і населених пунктах України", - заявив міністр МОН Сергій Шкарлет.

У прес-службі МОН зазначили, що гроші на придбання автобусів спрямовані, зокрема, за рахунок розподілу 161,9 млн грн резерву освітньої субвенції та перерозподілу залишків за окремими бюджетними програмами міністерства сумою 328,1 млн грн.

Зазначається, що використання субвенції здійснюється на основі співфінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів не менше 30% - для установ, що фінансуються з обласних бюджетів та бюджетів міських територіальних громад, чисельність населення яких на 1 січня 2020р. склала понад 40 тис. людей.

Також не менш як 10% - для установ, що фінансуються з бюджетів міських територіальних громад, чисельність населення яких на 1 січня 2020р. становила менше 40 тис. людей, селищних територіальних громад, сільських територіальних громад;

Зокрема, не менш як 5% - для установ, розташованих у селах (селищах), що мають статус гірських населених пунктів, і населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення.

У міністерстві наголосили, що шкільні автобуси закуплять за рахунок субвенції для комунальних установ загальної середньої освіти в наступній черговості:

- опорні установи загальної середньої освіти з кількістю претендентів освіти (без обліку їх кількості в філіях) не менш як 200 осіб, будуть створені протягом 2021 р.

- інші опорні установи загальної середньої освіти з кількістю претендентів освіти (без обліку їх кількості в філіях) не менш як 200 осіб.

- установи загальної середньої освіти з кількістю учнів 100 і більше, які оптимізовані/об'єднані/реорганізовані або будуть такими протягом 2021р. і мають здобувачів освіти.

Також у Міносвіти зазначили, що уряд направив місцевим бюджетам 490 млн грн на придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування у 2021 році.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

США вводять візові санкції щодо 76 саудівців у зв'язку з доповіддю про вбивство Хашкаджі

Данілов про новий телеканал "Перший незалежний": Якщо який-небудь телеканал буде порушувати законодавство, він буде потрапляти під санкції РНБО

Зеленський: Ми повинні забезпечити кожного українця швидкісним інтернетом у будь-якій точці країни

Степанов зустрівся з послами G7 для обговорення спільної протидії пандемії

Венедіктова заявила про необхідність налагодження діалогу з європейськими партнерами для запобігання ослаблення санкцій тиску на українських чиновників часів Януковича

Рада 2-5 березня може передбачити пільги для "інвестнянь" і зменшити оподаткування грального бізнесу

Коломойський не зможе просуватися на державній службі, поки не відмовиться від іноземного громадянства

ФДМ у понеділок оголосить конкурс на посаду гендиректора "Центренерго"

На засіданні РНБО розглядали стратегію деокупації Криму, військова частина - закрита, публічну презентують за 2 тижні - Данілов

ДМК не входить до СКМ і справно сплачує податки - відповідь на звернення місцевих депутатів до Ахметова збільшити платежі за землю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА