15:34 17.12.2020

Міноборони України попередило про появу псевдозастосунку "Армія FM онлайн"

1 хв читати
Міноборони України попередило про появу псевдозастосунку "Армія FM онлайн"

Застосунок "Армія FM онлайн" невідомого походження для прослуховування нібито armyfm.com.ua, першого в Україні військового радіо, виявлено на одній із популярних платформ із програмами для смартфонів, повідомило Міністерство оборони України.

"Підозрюється, що цей застосунок є одним із проявів інформаційно-психологічних операцій держави-агресора. Ворог не залишає спроб знайти шляхи впливу на українських воїнів і намагається проникнути в інформаційний простір України з використанням новітніх технологій", - ідеться в повідомленні на сайті Міноборони у четвер.

В оборонному відомстві нагадали, що в листопаді в м. Щасті Луганської області на частоті близької до "Армії ФМ" почали транслювати радіо РФ "Комбат ФМ".

"Тепер з'явився псевдозастосунок "Армія FM онлайн", який жодного стосунку до "Першого українського військового радіо" не має і транслює ворожу пропагандистську музику", - наголосили в Міноборони.

Крім того, простежується активність провокаційного характеру в чаті застосунку для військовослужбовців "Джура", де анонімні особи поширюють, наприклад, інформацію про зменшення грошового забезпечення для військових, погіршення якості харчування тощо.

"Наше духовне наповнення залежить від якості спожитого змісту, а тому закликаємо бути пильними під час встановлення застосунків і споживання їх контенту. Будьте на хвилях справжнього "Армія ФМ" через сайт armyfm.com.ua", - закликали в міністерстві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА