07:14 18.12.2020

Траур за Кернесом триватиме 2 дні, а не 3

1 хв читати
Траур за Кернесом триватиме 2 дні, а не 3

У Харкові траур у зв'язку зі смертю міського голови Геннадія Кернеса триватиме не 3 дні, як було оголошено спочатку, а 2.

Це випливає з оновленої інформації, опублікованої на офіційному сайті Харківської міськради.

"У зв'язку зі смертю Харківського міського голови Геннадія Кернеса 17 і 18 грудня оголошено днями жалоби в місті Харкові. Відповідне розпорядження підписав секретар Харківської міськради Ігор Терехов", - йдеться в повідомленні.

Документ наказує в дні жалоби приспустити Державний Прапор України і прапори міста на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях, а також скасувати всі розважально-концертні заходи та спортивні змагання.

Раніше на сайті міськради було опубліковано розпорядження Терехова, згідно з яким траур оголошувався на 17, 18 і 19 грудня.

Як повідомлялося, Кернес помер на 62-му році життя в берлінській клініці "Шаріте", де проходив лікування після ускладнень від COVID-19.

Кернес вперше був обраний міським головою Харкова в 2010 році. 4 листопада 2020 року Харківська міська територіальна виборча комісія вдруге визнала Кернеса обраним міським головою. Він набрав найбільшу кількість голосів виборців, які взяли участь у виборах - за нього проголосували 60,34% виборців.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА