Інтерфакс-Україна
17:30 18.12.2020

Одеська облрада скасувала рішення про розірвання контракту з директором Художнього музею Ройтбурдом

1 хв читати
Одеська облрада скасувала рішення про розірвання контракту з директором Художнього музею Ройтбурдом

Одеська обласна рада підтримала проект, запропонований депутатами Юрієм Басюком від "Європейської солідарності" та Ольгою Юрко від партії "Довіряй справам", і скасував рішення облради попереднього скликання про звільнення з посади директора Художнього музею художника Олександра Ройтбурда, пише місцеве видання "Думская" в п'ятницю.

Видання зазначає, що перед голосуванням депутати Одеської міської ради від партії "Опозиційна платформа - За життя" намагалися зірвати розгляд питання і між народними обранцями виникла бійка.

Як повідомлялося, Одеська обласна рада 4 вересня 2019 року ухвалила рішення про розірвання контракту з Ройтбурдом, укладеного 19 березня 2018 року. Ройтбурд судився за скасування цього рішення і справу програв, проте так і не був звільнений, оскільки на тоді голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций підписувати постанову про його відставку відмовився.

"Думская" зазначає, що Басюк та Юрко пропонували скасувати звільнення Ройтбурда і в облраді попереднього скликання, в червні 2020 року, але тоді їх не підтримали.

ОСТАННЄ

Зеленський: Швеція надає Україні новий пакет оборонної підтримки

Зеленський висловив співчуття Трампу та американцям через повені в Техасі

Через ворожий удар по Приколотному на Харківщині постраждав літній чоловік - прокуратура

Зеленський повідомив про нові домовленості щодо газу для України

Зеленський назвав розмову з Трампом "найкращою" та анонсував збільшення спільної роботи щодо виробництва дронів

СБУ затримали завербованого російськими спецслужбами мешканця Запоріжжя, який вчинив теракт в Одесі

Трамп вже не впевнений чи зможе зупинити війну в Україні

У Херсоні від удару російського БпЛА постраждала 21-річна дівчина

BlackRock призупинила переговори щодо створення інвестфонду для України після перемоги Трампа на виборах – ЗМІ

Генсек ООН Гуттеріш засудив нову хвилю ударів РФ по Україні та застеріг від ризику ядерної безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА