07:32 20.12.2020

За останні 10 років кількість вірян серед української молоді знизилася на 15%

1 хв читати
За останні 10 років кількість вірян серед української молоді знизилася на 15%

За останні 10 років кількість вірян серед молодих людей в Україні знизилася на 15%, повідомив глава ПЦУ митрополит Київський Епіфаній.

"Час загального обігу після радянського атеїзму вже пройшов. Тобто кожному священикові і архієрею на місці треба наполегливо працювати, залучаючи особливо молодь. Тому, згідно з останньою статистикою, за 10 років ми бачимо, що на 15% серед молоді менше стало вірян. І я акцентував увагу на тому, що потрібно знаходити нові якісь приклади, місії, звернення, освіти нашої української молоді. Адже з часом ми побачимо, що цей процес буде поглиблюватися", - сказав Епіфаній в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

Він додав, що церква намагається "запропонувати таку модель, яка не обтяжувала б настільки людину, щоб людина виконувала хоча б мінімум" у духовній практиці.

"Коли ми будемо вимагати максимум, то ми можемо втратити взагалі. Потрібно, залучаючи молодь, робити все для того, щоб вони себе відчували духовно комфортно в суспільстві, в церкві. І тоді, звичайно, вони будуть приходити і будуть дієвими членами церкви", - вважає Епіфаній.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА