Інтерфакс-Україна
19:42 20.12.2020

Близько 100 людей затримані на акціях протесту в неділю в Мінську

2 хв читати
Близько 100 людей затримані на акціях протесту в неділю в Мінську

Близько 100 осіб затримано на масових акціях протесту в неділю в Мінську, повідомляється в телеграм-каналі ГУВС Мінміськвиконкому.

"Найбільш активні особи були затримані (близько 100 громадян, щодо яких проводиться перевірка в рамках чинного законодавства)", - йдеться в повідомленні.

У ГУВС заявили, що співробітники органів внутрішніх справ продовжують роботу з встановлення громадян, які раніше брали участь і не були затримані на момент проведення акцій.

Крім того, міліція працює над залученням водіїв за порушення ПДР у місцях протестної активності, "які безпричинно подавали звукові сигнали, тим самим порушуючи правила, а в низці випадків, створюючи аварійну обстановку іншим учасникам дорожнього руху".

Акції протесту відбулись у різних районах білоруської столиці та інших містах республіки, люди з біло-червоно-білою символікою збиралися в колони. Точну кількість учасників оцінити складно. Силовики перешкоджали проведенню маршів, проводили затримання.

За даними мінської міліції, "20 грудня, в різних районах столиці спробували зібратися невеликі групи громадян, які позначали себе незареєстрованою символікою і плакатами, що містять різні заклики".

Це друга протестна неділя, коли в Мінську не відключали мобільний інтернет і не закривали станцій метро.

У Білорусі вже понад чотирьох місяців тривають масові акції протесту проти підсумків виборів президента, які відбулися 9 серпня. Переможцем оголошений чинний глава держави Олександр Лукашенко, який займає цей пост з 1994 року. Опозиція вважає результати виборів сфальсифікованими. Протестувальники вимагають відставки Лукашенка, звільнення політв'язнів і проведення нових виборів. Останнім часом опозиційні акції стали менш численними і перемістилися з центральних вулиць у двори через масові арешти і жорстке придушення протестів білоруськими силовиками.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Білому домі назвали "продуктивним" перший день тристоронніх переговорів в Абу-Дабі

Трамп розкритикував Канаду через позицію щодо Гренландії та Китаю

На Київщині задіяно понад 4,4 тис. генераторів для забезпечення критичної інфраструктури, очікується додаткове обладнання від партнерів

Єдність та лідерство країн "NB8" посилають потужний сигнал: агресія РФ не буде нормалізована – Сибіга

США та ЄС планують залучити $800 млрд для десятирічного плану відновлення України – Politico

Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень

Умєров про тристоронні переговори між Україною, США та РФ: Завтра будуть ще зустрічі

Сьогоднішні переговори в Абу-Дабі завершені – речниця голови делегації України

Чехи за 2 доби зібрали 100 млн грн на генератори для України

Вперше в історії Болгарії президентом країни стала жінка Іліяна Йотова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА