Інтерфакс-Україна
07:27 21.12.2020

Байден не обговорюватиме справи сина з кандидатами в генпрокурори

2 хв читати
Байден не обговорюватиме справи сина з кандидатами в генпрокурори

Прес-секретар обраного президента США Джо Байдена Джен Дженніфер Псакі повідомила, що він не буде обговорювати справи свого сина Гантера з жодним з потенційних кандидатів на пост генерального прокурора.

"Він не буде обговорювати це ні з ким із тих, кого розглядає на цю посаду, і не буде обговорювати це з майбутнім генеральним прокурором", - сказала вона в ефірі телеканалу Fox News.

За її словами, "це буде прерогативою майбутнього генерального прокурора і його команди, щоб визначити, як вести будь-яке розслідування".

Водночас, Дженніфер Псакі зазначила, що обраний президент шукає на пост генпрокурора людину, "чесність якої знаходиться на найвищому рівні".

Раніше Джо Байден заявив, що розслідування фінансової діяльності щодо його сина Гантера направлено насамперед проти нього самого.

"Це (розслідування - ІФ) як зазвичай, спрямоване проти мене. Думаю, що це один із видів брудної гри", - сказав обраний президент в ефірі "Пізнього шоу Стівена Колберта".

Він зазначив, що "повністю довіряє синові" і його "не турбують жодні звинувачення на його адресу".

Як повідомлялося, міністерство юстиції США в рамках розслідування фінансової діяльності Гантера запросило інформацію, що стосується, зокрема, його роботи в українській компанії Burisma в той час, коли Джо Байден був віце-президентом США при президенті Бараку Обамі.

Зокрема, вивчається безліч фінансових питань, зокрема ті, чи порушував Гантер Байден і його спільники податкові закони і закони про відмивання грошей у ділових відносинах із зарубіжними країнами, включно з Китаєм.

Президент США Дональд Трамп неодноразово закликав з'ясувати, яким чином молодший Байден отримав високу посаду члена правління в Burisma. Трамп обвинувачує Байдена-старшого у використанні свого службового становища для допомоги бізнесу сина.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА