Інтерфакс-Україна
07:34 22.12.2020

Кількість жертв COVID-19 у світі перевищила 1,7 млн

1 хв читати

Всього в світі з початку пандемії коронавірусу COVID-19 від пов'язаних з ним захворювань померли 1 млн 700 тис. 932 людини, свідчать дані американського університету Джонса Гопкінса.

Кількість інфікованих у 191 країні і регіоні світу досягла, станом на 2:30, 77 млн 296 тис. 617, вилікувалися понад 53 млн, повідомив університет.

За його інформацією, в Сполучених Штатах, які лідирують за кількістю випадків зараження і летальних випадків, кількість хворих склала 18 млн 6 тис. 61, померли 319 тис. 190 осіб.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вдарив по Сумщині та Херсону, постраждали 4 людей

"Динамо" припинило співпрацю з Шовковським

На фронті більше 200 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Єрмак: Зеленський не підпише жодного документа, в якому б ішлося про відмову від українських територій

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА