12:40 22.12.2020

Стратегія розвитку профтехосвіти передбачає працевлаштування випускників не нижче ніж 80% у співпраці з бізнесом - МОН

1 хв читати
Стратегія розвитку профтехосвіти передбачає працевлаштування випускників не нижче ніж 80% у співпраці з бізнесом - МОН

Стратегія розвитку професійної (професійно-технічної) освіти на період до 2023 року передбачає рівень працевлаштування випускників не нижче ніж 80% у результаті співпраці закладів та бізнесу.

"Міносвіти визначило чотири ключові напрями, за якими відбуватиметься оновлення системи профтехосвіти впродовж наступних трьох років. Ідеться про побудову ефективної системи управління, посилення співпраці закладів із бізнесом, покращення змісту та якості такої освіти, а також її популяризації", - йдеться в повідомленні прес-служби Міносвіти.

Так, у Стратегії розвитку професійно-технічної освіти визначені основні проблеми сфери, цілі та завдання. У планах: посилення автономії закладів освіти, створення інформаційної системи управління освітою (EMIS), продовження розроблення стандартів професійно-технічної освіти на компетентнісній основі тощо.

Крім цього, у Стратегії закладено завдання, які мають посилити співпрацю бізнесу та профтеху через такі інструменти, як дуальна форма освіти, спільне створення освітніх програм та впровадження податкових пільг, інших економічних стимулів для роботодавців.

У Стратегії також прописані чіткі показники виконання цілей. Зокрема, у результаті співпраці закладів та бізнесу рівень працевлаштування випускників має становити щонайменше 80%.

"Після доопрацювання з урахуванням висловлених пропозицій Стратегія розвитку професійної (професійно-технічної) освіти на період до 2023 року буде подана Кабінету Міністрів України на затвердження", - йдеться у повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА