Інтерфакс-Україна
13:22 22.12.2020

Мер Львова подолав COVID-19

1 хв читати
Мер Львова подолав COVID-19

 Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що подолав COVID-19 і вийшов на роботу.

"Сьогодні маю перший повноцінний робочий день після першого в житті лікарняного. За 15 років ніколи не хворів так, щоб залишатись вдома. Цікавий досвід", - написав він на сторінці у Facebook.

Садовий також подякував усім, хто писав, телефонував і турбувався про його здоров'я.

"На завтра плануємо сесію міської ради: сформуємо депутатські комісії, виберемо секретаря ради. У четвер окремо проведемо бюджетну сесію. Все максимально оперативно і відкрито", - зазначив він.

Як повідомлялося, 7 грудня мер Львова Андрій Садовий повідомив про отримання позитивного результату ПЛР-тесту на захворювання на COVID-19.

27 жовтня мер Львова повідомив, що його дружина і теща отримали позитивний ПЛР-тест на коронавірус, у нього був негативний тест.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся у Донецькій області поблизу Рівного, Виїмки та Васюківки – DeepState

Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган

Укргідрометцентр попередив про ожеледицю і налипання мокрого снігу у низці регіонів

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА