Інтерфакс-Україна
16:08 22.12.2020

САП проситиме суд заарештувати Татарова з альтернативою застави у 10 млн грн

2 хв читати
САП проситиме суд заарештувати Татарова з альтернативою застави у 10 млн грн

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) вручила заступнику голови Офісу президента України Олегу Татарову клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у 10 млн грн, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у САП.

"Татарову вручено сьогодні клопотання про обрання запобіжного заходу", - сказали в прокуратурі, зазначивши, що прокуратура проситиме про арешт із альтернативою внесення застави в сумі 10 млн грн.

Клопотання розглядатиме Вищий антикорупційний суд. Дата розгляду поки що не відома.

Як повідомлялося, раніше детективи НАБУ повідомили про підозру Татарову, якому інкримінується надання неправомірної вигоди групою осіб із забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта (ч.3 ст.369 КК України) у рамках розслідування справи про привласнення майна Національної гвардії України.

Татаров відреагував на це заявою, що доведе свою невинуватість.

21 грудня адвокат Татарова Олександр Кузьменко повідомив, що кримінальне провадження НАБУ щодо заступника керівника Офісу президента України Олега Татарова стосується знижки на парковку в одному з житлових комплексів Києва, а не справи про "квартири для Нацгвардії".

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі виданню "Українська правда" повідомив, що Татаров написав заяву про призупинення своїх службових обов'язків.

Татаров 21 грудня прийшов до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), де отримав документи у своїй справі, після чого дав брифінг для журналістів. Він розповів, що продовжує виконувати свої повноваження у звичайному режимі, однак "ініціював передачу обов'язків іншому співробітнику Офісу президента, щоб уникнути маніпуляцій".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основні сесії НМТ триватимуть до 25 червня - УЦОЯО

Барро: 17-й пакет санкцій ЄС проти РФ стосується 194 нафтових танкерів, 31 постачальника зброї та банків, а також 26 осіб

Рада продовжила роботу ТСК щодо порушень у тарифній політиці в енергетиці й заслухає її звіт до 30 жовтня

Сибіга розпочав візит до Туреччини із переговорів з Фіданом

Папа Римський: Святий Престол відкритий надати простір для того, щоб вороги зустрілися й подивилися у вічі

Букмекери дещо погіршили шанси України після першого півфіналу "Євробачення-2025"

Армія РФ ударила по промисловому об'єкту в Сумах – міська влада

Міністерства мають активно працювати з партнерами щодо конфіскації знерухомлених активів РФ в іноземних юрисдикціях - Шмигаль

В партії "УДАР" заявили про начебто заплановані на четвер обшуки у депутатів Київради

В Олексієво-Дружківці на Донеччині оголосили примусову евакуацію сімей з дітьми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА