18:25 22.12.2020

Помер французький актор Клод Брассер

2 хв читати
Помер французький актор Клод Брассер

Відомий французький актор, лауреат двох національних кінопремій "Сезар", кавалер ордена Почесного легіону Клод Брассер помер у вівторок у віці 84 років.

"Клод Брассер помер у мирі та спокої в колі своїх близьких", - наводить газета "Фігаро" слова артистичного агента актора Елізабет Таннер.

"Він не став жертвою COVID. Його поховають у Парижі... Він спочиватиме поряд зі своїм батьком на цвинтарі Пер-Лашез", - повідомила Таннер.

Клод Еспінасс, що зберіг за собою сценічний псевдонім свого батька П'єра Брассера, був представником блискучої французької творчої династії, починаючи з прадіда, який заснував у 1878 році театр "Нувоте". Мати Клода - актриса, письменниця, автор романів Одетт Жуає.

Клода Брассера називали "актором всіх ролей". Його сценічний та екранний "послужний список" включає найрізноманітніших персонажів. Талант Брассера яскраво проявлявся в драматичних і комедійних ролях.

Хоча він почав грати на сцені в середині 50-х, а потім знімався в кіно, справжня слава прийшла до Брассера з телесеріалу про колишнього злочинця, який став знаменитим криміналістом, Франсуа Відоке у 1970 році. Після цього успіху нестачі в запрошеннях на великі ролі в кіно актор вже не відчував.

Знаменитий актор був і спортсменом. Тільки травма не дозволила йому в 1964 році взяти участь у змаганнях із бобслею на зимових Олімпійських іграх. А в 1983 році він став переможцем ралі "Париж-Дакар" у класі автомобілів як штурман у гонщика Жакі Ікса.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА