Інтерфакс-Україна
18:29 22.12.2020

Російські найманці 8 разів порушили тишу з півночі на Донбасі - штаб

1 хв читати
Російські найманці 8 разів порушили тишу з півночі на Донбасі - штаб

Російські найманці вісім разів порушили режим припинення вогню на Донбасі від початку поточної доби станом на 17.00 22 грудня, повідомляється на сторінці Операції об'єднаних сил у Facebook у вівторок.

"Постріли окупантів були неприцільними й не становили загрози життю наших захисників, тому вогонь вони не відкривали. Серед українських військових бойових втрат і поранень немає", - йдеться в повідомленні.

Бойовики відкривали вогонь зокрема і з забороненого озброєння, використовуючи артилерійські системи калібру 122 мм, а також гранатомети різних систем, міномети калібру 120 і 82 мм, а також великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.

Біля українських позицій у районі с. Водяного російські найманці здійснили дистанційне мінування місцевості 8 мінами ПОМ-2 за допомогою ПКМ-1.

Водночас сапери ДСНС розмінували в районі проведення Операції об'єднаних сил понад 3 гектари території та передали на знищення 38 вибухонебезпечних предметів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через сильні дощі у Львові та передмісті затопило річку Зубру, є загроза підтоплення житлових районів

У Києві найбільше постраждали 22 локації в 6 районах, найбільше у Шевченківському та Подільському

Атака на Київ: дві жінки загинули, 14 людей постраждали, розпочато розслідування - прокуратура

10 годинна тривога в Україні: РФ атакувала 18 ракетами, зокрема балістичними, та близько 400 ударними дронами

ЮНЕСКО враховуватиме вплив збройних конфліктів на об’єкти всесвітньої спадщини - Мінкультури

Британія і Франція збільшать запаси ракет Storm Shadow і працюватимуть над їх заміною

Двоє мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківщини

Двоє загиблих і 16 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – влада

Сили оборони вразили за добу 13 районів зосередження окупантів

Генштаб зафіксував впродовж доби 201 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА