Інтерфакс-Україна
20:45 22.12.2020

У Києві 23 грудня погіршення погодних умов: з ранку до вечора прогнозують мокрий сніг

1 хв читати
У Києві 23 грудня погіршення погодних умов: з ранку до вечора прогнозують мокрий сніг

У Києві з середи, 23 грудня, очікується погіршення погодних умов. З ранку до вечора можливий мокрий сніг, найінтенсивніші опади очікуються вдень, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"У середу під час опадів температура коливатиметься від -3° до +1°. А 24 і 25 грудня - температурні коливання від - 1° до +5°. Щоб не допустити ожеледі, шляховики оброблятимуть дороги та тротуари посипальними матеріалами", - зазначається в повідомленні.

У "Київавтодорі" нагадали, що з листопада в кожному районі столиці триває цілодобове чергування дорожніх робітників і спецтехніки на випадок різкого погіршення погодних умов. Для ліквідації наслідків негоди "Київавтодор" має 544 одиниці спеціальної техніки.

Водіїв закликають бути обережними на дорогах, дотримуватися швидкісного режиму та безпечної дистанції, а наближаючись до пішохідних переходів і місць розташування дитячих закладів, знижувати швидкість до мінімуму.

ОСТАННЄ

Дипломати та економісти вважають, що Путін переграв Трампа і Трамп спробує переконати Україну прийняти вимоги Путіна

Мерц, Мелоні, фон дер Ляєн та Стубб в цілому задоволені розмовою з Трампом про його спілкування з Путіним

ЄС ухвалить 17-й пакет санкцій у вівторок, 18-й на підході – голова МЗС Естонії

З початку доби Сили оборони відбили 156 ворожих атак - Генштаб

Трамп та Путін не обговорювали часові рамки можливого припинення вогню між Росією та України – помічник Путіна

Зеленський закликає не розмивати пропозицію про припинення вогню та посилити санкції проти РФ за відмову від нього

Харківський шпиталь продовжує збір на комп'ютерний томограф, попри обіцянку МОЗ замінити зіпсований

Зеленський про обмін військовополонених: Україна не підтримує підходу міняти дітей на військових

Зеленський впевнений у запровадженні Європою санкцій проти РФ, і що з США треба працювати, щоб вони зробили те ж саме

Україна розглядає Туреччину, Ватикан або Швейцарію як майданчики для переговорів з РФ, США та ЄС – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА