Інтерфакс-Україна
22:18 22.12.2020

Франція продовжуватиме вживати всіх необхідних заходів для просування миру на Донбасі

2 хв читати
Франція продовжуватиме вживати всіх необхідних заходів для просування миру на Донбасі

Президент Франції Емманюель Макрон запевнив свого українського колегу президента Володимира Зеленського в підтримці України щодо досягнення миру на Донбасі, а також у сприянні в отриманні ліцензованої вакцини від коронавірусу, повідомляє прес-служба Офісу президента.

"Еммануель Макрон запевнив, що Франція продовжуватиме вживати всіх необхідних заходів для просування в мирному процесі. При цьому французький лідер наголосив важливість дотримання сторонами домовленостей, досягнутих під час Паризького саміту в межах нормандського формату. Володимир Зеленський акцентував увагу на тому, що Україна виконала всі домовленості лідерів "нормандської четвірки", досягнутих у минулому році в Парижі", - цитує прес-служба телефонну розмову двох президентів у вівторок ввечері.

Зеленський зі свого боку поінформував Макрона про зусилля, яких докладає українська сторона для досягнення стійкого миру і подякував за підтримку.

"Дякую за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і наших мирних ініціатив", - зазначив глава української держави.

Також Зеленський побажав французькому лідеру якнайшвидшого одужання від коронавірусної хвороби і порушив питання щодо сприяння з боку Франції в отриманні Україною ліцензованої вакцини проти COVID-19 якісного виробництва.

"Дякую за бажання допомогти з прискоренням надання вакцини проти COVID-19. Це жест справжньої дружби", - сказав український лідер.

Сторони домовилися про подальшу координацію зусиль щодо солідарного розподілу сертифікованої вакцини.

Крім того, Макрон підтвердив намір здійснити офіційний візит в Україну, як тільки це дозволить епідемічна ситуація.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи

Заступниця керівника ОП Ковальська: над законом про альтернативну службу ми зараз працюємо

Орбан: Ми не дозволили Європі оголосити війну Росії, використовуючи російські активи

На Одещині внаслідок ударів РФ залишаються без світла понад 73 тис. споживачів, на Дніпропетровщині – понад 26 тис. – Міненерго

Внаслідок обстрілу в Одесі поранено працівницю "Укрзалізниці" та пошкоджено пост на станції

Порошенко передав бригадам 100 дронів-камікадзе "Блискавка"

Сибіга привітав рішення Євроради: попри сподівання РФ, підтримка з боку Європи не послабшає

ЗСУ: У 2025р зафіксовано більше 6,5 тис випадків застосування росіянами небезпечних хімічних речовин на полі бою

Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України

ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА