Інтерфакс-Україна
08:32 23.12.2020

Суд обрав запобіжний захід трьом підозрюваним в аварії АН-26 під Харковом

2 хв читати
Суд обрав запобіжний захід трьом підозрюваним в аварії АН-26 під Харковом

Печерський районний суд столиці обрав запобіжні заходи трьом військовим посадовцям, підозрюваним в аварії літака АН-26 під Харковом 25 вересня, де загинули 26 військовослужбовців, повідомив Офіс генерального прокурора.

"Слідчий суддя Печерського райсуду міста Києва задовольнив клопотання ДБР … про застосування запобіжних заходів трьом військовим службовим особам, підозрюваним у кримінальному провадженні за фактом катастрофи літака АН-26 під Харковом 25 вересня 2020 року, внаслідок якої загинули 26 військовослужбовців", - зазначено в повідомленні в Telegram-каналі в середу вранці.

Зазначається, що на 60 днів узято під варту без права внесення застави командира військової частини А4104, якого підозрюють у порушенні правил польотів і підготовки до них, а також у порушенні правил експлуатації літальних апаратів, що спричинили катастрофу й тяжкі наслідки, та в недбалому ставленні до служби (ст. 416 і ч. 3 ст. 425 КК України). Також під варту взято керівника польотами групи управління польотами військової частини А4104, який підозрюється у порушенні правил польотів та підготовки до них, а також у порушенні правил експлуатації літальних апаратів, що спричинило катастрофу та тяжкі наслідки (ст. 416 КК України).

"Запобіжний захід у виді особистого зобов‘язання обрано командувачу Повітряних сил Збройних сил України, який підозрюється у недбалому ставленні до служби, вчиненому в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 425 КК України)", - додали у відомстві.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пісторіус заявив, що хоча Путін "зовсім не зацікавлений" в припиненні війни, Європі слід готуватися до можливого припинення вогню

Речник МЗС після переговорів у Стамбулі: Ми будемо продовжувати наполягати на припиненні вогню

Каллас: Санкції та політична ізоляція необхідні для продовження тиску на Росію

Вартість створення американської системи ПРО "Золотий купол" перевищить $1,5 трлн - начштабу Космічних сил

ГУР про погодження обміну "1000 на 1000": Вже опрацьовуємо списки людей

Кислиця після переговорів у Стамбулі: Є багато питань, які можна вирішити лише на рівні лідерів

В ЄС розглядають можливість відтермінування запровадження СВАМ для України на рік – глава Міндовкілля

У посла Єлісєєва провели обшуки по справі тзв "харківських угод" 2010 року, повідомили у "Євросолідарності"

Команди працюватимуть над обміном деталями щодо припинення вогню - Умєров у Стамбулі

Київ компенсуватиме до 500 тис. грн на переобладнання житла киянам-захисникам з інвалідністю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА