Інтерфакс-Україна
11:18 23.12.2020

Маск декілька років тому пропонував голові Apple Тіму Куку обговорити купівлю Tesla

2 хв читати
Маск декілька років тому пропонував голові Apple Тіму Куку обговорити купівлю Tesla

 Голова Tesla Inc. Ілон Маск звертався до головного виконавчого директора Apple Inc. Тіма Кука з пропозицією обговорити можливість купівлі Tesla, коли виробник електромобілів був на межі краху через великі витрати на випуск Model 3.

"У найважчі дні реалізації нашої програми Model 3, я звертався до Тіма Кука з пропозицією обговорити можливість того, щоб Apple купила Tesla (за одну десяту нашої поточної вартості)", - написав Маск у Twitter.

Голова Apple, однак, відмовився від зустрічі, сказав Маск.

Раніше цього тижня в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що Apple просунулася вперед у розробці самокерованих автомобілів і планує до 2024 року випустити пасажирський автомобіль із використанням власної проривної технології виробництва акумуляторних батарей.

"Дивно, якщо це правда", - написав Маск, кажучи про автомобіль Apple.

Бренд Tesla вибудований навколо виробництва високотехнологічних автомобілів й обіцянок швидкого впровадження технологій самокерованих автомобілів. Поява самокерованого електромобіля від Apple може означати для Tesla більш жорстку конкуренцію порівняно з традиційними автовиробниками, пише The Wall Street Journal.

Apple розпочала роботу над проектом розробки власного автомобіля - Project Titan - у 2014 році, про що стало відомо на початку 2015 року. Керівником проекту є Даг Філд, давній топ-менеджер Apple, який залишав компанію на п'ять років заради роботи в Tesla, де він курирував розробку Model 3. У 2018 році Філд повернувся в Apple і почав працювати в компанії над проектом автомобіля.

Проблеми з випуском седанів Model 3 виникли у 2018 році. Tesla довгий час не могла вивести виробництво цієї моделі на повну потужність через відсутність необхідного обладнання, що призвело до суттєвого зростання витрат компанії.

Чутки про можливу співпрацю Apple і Tesla неодноразово виникали в Кремнієвій долині. Під час засідання акціонерів Apple один з інвесторів сказав Куку, що хотів би, щоб компанія придбала Tesla. Ці слова були зустрінуті сміхом та оплесками, пише WSJ.

 

ОСТАННЄ

Міносвіти запустило платформу для реєстрації на програму українознавчого компонента для дітей за кордоном

Тшасковський привітав Навроцького з перемогою на президентських виборах у Польщі

Потрібні нові сильні санкції проти РФ, якщо зустріч у Стамбулі буде безрезультатною, – Зеленський

Фільм "Еверест без меж" про підкорення Гімалаїв ветеранами ГУР з ампутаціями вийшов на екрани

Тепла погода з дощами очікує Україну найближчими днями

Україна може покрити до 40% своїх потреб у зброї за рахунок внутрішнього виробництва – Зеленський

СБУ провела історичну спецоперацію в тилу РФ: уразила 41 ворожий літак стратегічної авіації – Малюк

Зеленський про перемовини у Стамбулі: Важливими є питання припинення вогню і повернення викрадених дітей

РФ окупувала вже понад 120 кв.км Сумської області, стверджують у DeepState, у Генштабі ЗСУ не підтверджують

У Стамбулі Кислиця та Бевз узгодили позиції з представниками Німеччини, Італії та Великої Британії напередодні перемовин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА