Інтерфакс-Україна
10:30 14.06.2011

Литвин не виключає додаткових пленарних засідань ВР наприкінці червня – початку липня

1 хв читати

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин не виключає, що наприкінці червня - початку липня відбудуться додаткові пленарні засідання українського парламенту.

"Якщо у нас виникне необхідність, ми зможемо провести додаткові засідання 29-го, 30-го (червня 2011 року - ІФ) і 1-го (липня 2011 року - ІФ)", - сказав спікер на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і комітетів Верховної Ради у вівторок у Києві.

В. Литвин зазначив, що необхідно провести консультації і проаналізувати, які питання парламент має розглянути за два пленарних сесійних тижні, і, у разі необхідності, спланувати проведення додаткових засідань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина планує збільшити допомогу Україні на EUR3 млрд у 2026 році – ЗМІ

Рада прийняла за основу локалізацію в оборонних закупівлях цивільних товарів

Ексмер Одеси Труханов оскаржив домашній арешт в апеляційному суді

Справа колишнього голови ДФС Насірова: Сторони мають 30 днів на подання апеляційної скарги

Зеленський обговорив із 25-ою окремою повітрянодесантною Січеславською бригадою ситуацію поблизу Покровська

Рада має намір визначити правовий статус військовослужбовців з числа іноземців

Секретар РНБО обговорив з послом Японії безпекову та економічну співпрацю

Розвідка: російські спецслужби створюють фейкові ресурси для дискредитації спецпідрозділів ГУР

Єврокомісія: Україна досягла "помірного прогресу" у царині свободи слова – Пакет розширення

Єврокомісія: Україна досягла певного прогресу у боротьбі з тяжкою та організованою злочинністю – Пакет розширення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА