20:31 23.12.2020

У Києві внесли понад 500 приписів і склали 31 протокол за неналежне очищення вулиць під час снігопаду

1 хв читати
У Києві внесли понад 500 приписів і склали 31 протокол за неналежне очищення вулиць під час снігопаду

У Києві інспектори КП "Київблагоустрій" і районних у місті державних адміністрацій у середу внесли 566 приписів та склали 31 протокол за несвоєчасне прибирання балансових територій від снігу та ожеледі, повідомив директор департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

"Столичні інспектори благоустрою контролюють якість прибирання балансових територій від снігу з перших хвилин початку опадів. Сьогодні інспектори внесли 566 приписів і вже складають протоколи на керівників тих підприємств та організацій, які вчасно не виконали вимоги припису. Загалом за якістю прибирання сьогодні слідкує понад 80 інспекторів. Усі керівники підприємств та організацій, незалежно від форм власності, мають серйозно поставитися до зміни погодних умов і швидко реагувати, щоб уникнути травматизму серед перехожих", - наводить слова Кулеби прес-служба Київської міськдержадміністрації в середу ввечері.

Він зазначив, що найбільшу кількість неочищених ділянок було виявлено в Шевченківському районі (внесено 98 приписів), Деснянському (внесено 73 приписи) і Солом’янському (внесено 64 приписи).

У КМДА нагадали, що згідно з Правилам благоустрою міста Києва балансоутримувачі мають дотримуватися відповідних технологій щодо забезпечення умов функціонування та утримання об'єктів благоустрою в належному санітарно-технічному стані, зокрема прибирати від снігу та ожеледі прилеглу на 10 м територію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА