17:42 24.12.2020

Міноборони внесло на розгляд уряду проект Стратегії воєнної безпеки України

2 хв читати
Міноборони внесло на розгляд уряду проект Стратегії воєнної безпеки України

Міністерство оборони України внесло на розгляд Кабінету Міністрів проект Стратегії воєнної безпеки України, розроблений на підставі затвердженої президентом України Володимиром Зеленським Стратегії національної безпеки, повідомила прес-служба Міноборони.

"У разі схвального рішення РНБО, Стратегію воєнної безпеки буде введено в дію указом президента України", - заявив міністр оборони Андрій Таран,

Проект визначає цілі, пріоритети та шляхи реалізації державної політики у сферах національної безпеки і оборони в частині, яка стосується гарантування військової безпеки. Документ також є основою для розробки Стратегічного оборонного бюлетеня України, програмних документів із питань оборони й розвитку сил оборони, розвитку озброєнь і військової техніки, а також плану оборони України та планів застосування сил оборони.

"Стратегія воєнної безпеки покликана замінити Воєнну доктрину України і розробляється вперше. У ній пропонується закріпити концепцію всеохоплюючої оборони і залучення для її реалізації не лише Збройних сил України, а й усіх складових сектору безпеки і оборони та громадянського суспільства. Сьогодні це є найбільш раціональним в умовах екзистенційної воєнної загрози національній безпеці, з урахуванням дисбалансу воєнних потенціалів України та Російської Федерації", - наголосив Таран.

Він зазначив, що комплексна оборона України передбачає застосування всіх форм і способів збройної боротьби з агресором, зокрема асиметричних та інших дій для оборони держави за дотримання принципів і норм міжнародного права.

Міністерство оборони вже веде роботу і планує подати проект нового Стратегічного оборонного бюлетеня для розгляду і затвердження керівництву держави протягом трьох місяців після схвалення Стратегії воєнної безпеки.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Донбасі в четвер загинув український військовослужбовець у результаті обстрілу позицій ЗС України російськими найманцями

Рішення про оскарження домашнього арешту Медведчука буде прийнято після оприлюднення повного тексту рішення суду

Нардеп Козак перебуває на лікуванні в Білорусі

Влада США рекомендує не платити викуп хакерам, але рішення за компаніями

Медведчук заявив, що прийме рішення щодо оскарження запобіжного заходу після консультацій з адвокатами

Суд узяв під домашній арешт Медведчука до 9 липня

СУД ВІДМОВИВ У АРЕШТІ МЕДВЕДЧУКА З АЛЬТЕРНАТИВОЮ ЗАСТАВИ В 300 МЛН ГРН

В Україні майже закінчилася вакцина AstraZeneca, 26 тис. доз зарезервовано для повторного введення

"Київпастранс" співпрацює з правоохоронцями, надає всі необхідні документи

Colonial Pipeline повністю відновив роботу, ефект від цього не буде негайним - Байден

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА