Інтерфакс-Україна
10:39 25.12.2020

Спецпризначенці прикордонної комендатури "ШКВАЛ" успішно завершили навчання за стандартами НАТО

1 хв читати
Спецпризначенці прикордонної комендатури "ШКВАЛ" успішно завершили навчання за стандартами НАТО

Спецпризначенці прикордонної комендатури швидкого реагування "ШКВАЛ" завершили підготовку за програмою "Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна" (JMTG-U), що проходили на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Заключний етап бригадних тактичних навчань тривав з 22 по 25 грудня, повідомила Державна прикордонна служба України на сторінці у Facebook.

За умовами навчань прикордонна комендатура швидкого реагування виконувала завдання у два етапи. На першому етапі бійці забезпечували охорону тилового району бригади та виконували завдання на рубежах військових загороджень. На другому – здійснювали охорону тилового району бригади та забезпечували прикриття державного кордону.

Завершальним етапом було прийняття від бригади Збройних сил України державного кордону України, а також в оперативне підпорядкування ротно-тактичної групи ЗСУ.

Прикордонники продемонструвати злагодженість підрозділів і здатність виконувати покладені на них завдання за стандартами НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НЕФКО працює над проєктом школи з близьким до нульового споживанням енергії

Негода залишила без світла 18 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА