Інтерфакс-Україна
17:26 26.12.2020

Японія забороняє в'їзд іноземців до кінця січня

1 хв читати
Японія забороняє в'їзд іноземців до кінця січня

Японія з 28 грудня 2020 до кінця січня 2021 року забороняє в'їзд усіх іноземних громадян у зв'язку з виявленням нового різновиду коронавірусу, повідомило агентство Kyodo.

"Японія тимчасово призупиняє в'їзд до країни іноземних громадян з усього світу як запобіжний захід проти нового, потенційно більш заразного варіанту коронавірусу. Правило набуде чинності 28 грудня і діятиме до кінця січня 2021 року", - йдеться в повідомленні.

В Японії вперше виявили новий "британський" штам коронавірусу - захворіли п'ять осіб, які повернулися з Великої Британії. Їх помістили на карантин, влада з'ясовує особи тих, з ким вони контактували нещодавно.

Японія закрила в'їзд із Британії для всіх пасажирів, крім своїх підданих, які повертаються на батьківщину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА