Інтерфакс-Україна
08:58 27.12.2020

Кількість заражень на COVID-19 у світі перевищила 80,3 млн

1 хв читати
Кількість заражень на COVID-19 у світі перевищила 80,3 млн

Кількість виявлених заражень на COVID-19 у світі з початку пандемії досягла 80 млн 331 940 випадків, свідчать дані американського університету Джонса Гопкінса.

У всьому світі кількість померлих від пов'язаних з COVID-19 захворювань зросла за добу до 1 млн 757 657, одужали понад 55 млн.

До країн з 5 млн і понад заражень на COVID-19 належать США, Індія і Бразилія.

Лідером за кількістю заражених і померлих залишаються Сполучені Штати, де виявлено сумарно 18 млн 982 634 інфікованих на COVID-19, зафіксовано 331 909 смертей, вилікувалися майже 11 млн.

Друге місце за кількістю заражених посідає Індія, де їх кількість зросла за минулу добу до 10 млн 187 850, кількість померлих - до 147 622, одужали понад 9,7 млн.

Третьою в світі за кількістю інфікованих залишається Бразилія. Тут за час пандемії зареєстровано 7 млн 465 806 хворих, з них померли 190 795, вилікувалися понад 6,6 млн осіб.

За даними порталу Worldometer, який спеціалізується на статистиці з найважливіших світових подій, коефіцієнт смертності від COVID-19 на 1 млн населення планети склав на ранок неділі 226,4. У США на 1 млн жителів померли 1 024 людини, Індії - 106, Бразилії - 895.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 3 грудня знищили або подавили 83 зі 111 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 901 ворожу ціль

Двоє загиблих і троє постраждалих внаслідок атаки російських БпЛА у Дніпропетровській області – ОВА

3 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців - Генштаб

Лев XIV вважає, що Італія могла б стати посередником у переговорах України, США й РФ і Ватикан

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА