Інтерфакс-Україна
09:05 29.12.2020

Китай побудував майже 580 тис. базових станцій 5G у 2020

1 хв читати
Китай побудував майже 580 тис. базових станцій 5G у 2020

Китай із початку поточного року побудував приблизно 580 тис. базових станцій 5G у рамках розвитку інфраструктури нового типу, повідомило міністерство промисловості та інформатизації.

Усі міста окружного рівня наразі охоплені мережею п'ятого покоління мобільного зв'язку, заявив офіційний представник міністерства Вень Ку.

Постачання мобільних телефонів із підтримкою 5G досягли 144 млн одиниць у січні-листопаді. За цей період на ринку з'явилися 199 нових моделей смартфонів, що працюють із даним стандартом, повідомляє агентство "Сіньхуа".

Міністерство продовжить будівництво мереж зв'язку 5G і центрів обробки даних, просуваючи застосування 5G-технологій у таких сферах, як обробна промисловість, енергетика і транспорт, додав Вень Ку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє людей загинули на Херсонщині внаслідок ворожих обстрілів за добу

Справа про загибель військових і цивільних під час урочистостей 1 листопада на Дніпропетровщині: повідомлено про підозру командиру

На Полтавщині через нічну атаку РФ пошкоджено майно трьох підприємств критичної інфраструктури

У Дніпрі вже троє загиблих через російську атаку - мер

В РФ ніколи не буде свого Віллі Брандта, який визнає злочини проти українців, переконаний Яценюк

Міненерго: Особливо складною залишається ситуація у Харківській, Сумській та Полтавській областях

У Дніпрі серед постраждалих від влучання безпілотником двоє дітей

Свириденко: На Полтавщині, Харківщині та Київщині пошкоджено декілька великих енергообʼєктів

ССО в Криму знищили пускову установку С-400 "Тріумф" і склад боєприпасів

Аварійні відключення електроенергії введено у кількох регіонах України - "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА