Інтерфакс-Україна
18:20 30.12.2020

У Норвегії 10 людей постраждали від сильного зсуву ґрунту, 500 евакуйовані

1 хв читати
У Норвегії 10 людей постраждали від сильного зсуву ґрунту, 500 евакуйовані

Щонайменше десять людей постраждали, ще 500 були евакуйовані через сильний зсув ґрунту у Норвегії, повідомляє видання Local.

"Постраждалих відвезли до лікарні та до невідкладної допомоги. До того ж, у нас є будинок престарілих, який евакуювали, і проводиться масштабна евакуація будинків, що розміщені в евакуаційної зоні", - сказав поліцейський Роджер Петтерсен.

Зсув ґрунту відбувся у середу ввечері у селі Аск на північний схід від Осло, де живе п'ять тисяч осіб. Він зруйнував 14 будинків і змусив 500 осіб евакуюватися. Доля ще 21 людини невідома.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

Переговори в Швейцарії триватимуть у неділю до ночі – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА