Інтерфакс-Україна
19:27 30.12.2020

Велика Британія вводить ще у низці регіонів найвищий рівень обмежень через COVID-19

1 хв читати

Влада Великої Британії через зростання кількості заражень на коронавірус із 31 грудня вводить найвищий рівень обмежень ще у низці регіонів, повідомляє телеканал Sky News.

"Я боюся, це абсолютно необхідно. Різко зростаючі випадки (зараження - ІФ) та госпіталізації, які за ними слідують, показують необхідність діяти там, де вірус поширюється", - сказав британський міністр охорони здоров'я Метью Генкок.

Наразі такий режим уже в силі у Лондоні та на південному сході Англії. У місті закриті непродовольчі магазини, спортзали та перукарні. Від завтра з цими обмеженнями зіткнуться ще 20 млн британців - у низці міст у графствах Лестершир, Лінкольншир, Нортгемптоншир, Дербішир та інших населених пунктах.

У середині грудня британська влада повідомила про новий штам коронавірусу, який виявили на південному сході Англії ще у вересні. Він на 70% заразніший, ніж інші різновиди COVID-19.

Із початку пандемії у Великій Британії заразилися коронавірусом понад 2,3 млн осіб, понад 71 тис. померли.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінекономіки ініціює гранти на будівництво овочесховищ

Підпал трави знищив одразу 18 російських офіцерів під окупованими Пологами

Повну енергоавтономність мають 53% медзакладів спроможної мережі, прифронтових територій та Києва

Виїзним консульським обслуговуванням скористались понад 1 тис українців за кордоном з початку місяця – Сибіга

ЦПД спростував нібито примус українців з боку канадської влади доводити, що ті не є "ухилянтами"

Уряд Австралії знизив стелю цін на російську нафту, запровадив санкції проти 95 суден "тіньового флоту" – Єрмак

Субота буде трохи теплішою за п'ятницю, дощі будуть невеликими та пройдуть лише на сході та заході України

Росіяни повідомляють про атаку безпілотниками на комплекс "Газпрому" у місті Салават, завод горить

Рада прийняла закон про заходи безпеки в школах

У Терапевтичному саду на ВДНГ в Києві висадять понад 12 тис. рослин - Мінветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА