10:53 31.12.2020

Держкомтелерадіо заборонило ввезення в Україну з РФ у 2020 році шести книг через пропаганду держави-агресора

1 хв читати
Держкомтелерадіо заборонило ввезення в Україну з РФ у 2020 році шести книг через пропаганду держави-агресора

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) у 2020 році заборонив ввезення до країни з Росії шести книг через пропаганду держави-агресора та комуністичного тоталітарного режиму і його символіки.

Зокрема, згідно з відповіддю Держкомтелерадіо на запит агентства "Інтерфакс-Україна", у 2020 році до переліку видавничої продукції держави-агресора, на ввезення якої надано відмову, ввійшли шість книг.

Так, не надано дозвіл на ввезення з метою реалізації трьох дитячих книжок російського видавництва "Азбука-Аттикус": книжки "Транспорт" серії "Развиваем малыша", книжки "Копилка бесценных знаний: Изобретения, факты, открытия" і книжки "А почему небо голубое?" (Ерік Матієв).

Також до переліку ввійшли три книжки видавництва "Мозаика-Синтез" авторства Дарини Денисової: два видання книжки "Время, пространство" та "Школа семи гномов. Уроки грамоты".

Сукупний наклад цих книжок - 45 тис. примірників.

Отже, нині в цьому переліку міститься 274 найменування видавничої продукції з Росії, на ввезення якої надано відмову.

Як повідомлялося, в 2019 році Держкомтелерадіо понад дві тисячі разів відмовив у ввезенні в Україну російської видавничої продукції, зокрема через антиукраїнський зміст 151 видання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА