12:44 31.12.2020

Мін'юст США подав третій позов про конфіскацію нерухомості екс-власників Приватбанку

2 хв читати
Мін'юст США подав третій позов про конфіскацію нерухомості екс-власників Приватбанку

Міністерство юстиції США 30 грудня подало до Окружного суду Південного округу Флориди позов про конфіскацію комерційної нерухомості в Клівленді, яку, за твердженням Мін'юсту, було придбано з використанням коштів Приватбанку (Київ), незаконно привласнених українськими бізнесменами Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим до його націоналізації.

Згідно з повідомленням на сайті Мін'юсту США, в серпні 2020 року в Південному окрузі Флориди було подано два інших цивільних позови про конфіскацію власності в Луїсвіллі, Кентуккі й Далласі, Техасі, в яких стверджувалося: цю власність також було придбано з використанням незаконно привласнених коштів Приватбанку.

Зазначається, що всі три об'єкти нерухомості підлягають конфіскації внаслідок порушення федерального законодавства про відмивання грошей.

Відповідне оголошення зробили заступник помічника генпрокурора відділу Мін'юсту у кримінальних справах Кевін Дрісколл, прокурор США від Південного округу Флориди Аріана Фахардо Оршан, прокурор США від Північного округу Огайо Джастін Е.Гердман і відповідальний спеціальний агент з польового офісу ФБР у Клівленді Ерік Б.Сміт.

Уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію НБУ і колишніх акціонерів Приватбанку, найбільшими з яких на той момент були Коломойський і Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови.

Екс-власники банку вважають здійснену націоналізацію, внаслідок якої вони повністю втратили свої акції, незаконною, тоді як Приватбанк і держава вимагають від них додаткового відшкодування збитків.

Нині сторони проводять судові спори і в Україні, і в зарубіжних юрисдикціях.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА