Інтерфакс-Україна
13:00 31.12.2020

У новорічну ніч невеликий дощ очікується в західних, північних, місцями в центральних областях України

1 хв читати
У новорічну ніч невеликий дощ очікується в західних, північних, місцями в центральних областях України

Перший день нового, 2021 року обіцяє бути не по-зимовому теплим і дощовим, повідомив Укргідрометцентр.

Уночі в західних, північних, місцями в центральних областях, удень в Україні, крім крайнього сходу, невеликі дощі, вночі в західних областях помірні дощі з мокрим снігом.

Вітер переважно південно-східний, 5-10 м/с.

Температура в західних, східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях уночі від 2° морозу до 3° тепла, вдень 1-6° тепла, на решті території вночі 2-7° тепла, вдень 5-10°, в південній частині до 14°.

У Києві в п'ятницю часом невеликий дощ. Температура вночі 4-6° тепла, вдень 6-8° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 01 січня найвища температура вдень була 7,4° у 1973 році, найнижча вночі -22,8° у 1896, 1909, 1970 роках.

У суботу, 2 січня, в Україні без істотних опадів, лише вночі у східних областях невеликий дощ.

Вітер південно-західний, 5-10 м/с.

Температура повітря вночі від 2° тепла до 3° морозу, в Карпатах місцями 4-9° морозу; вдень 1-6° тепла, на крайньому півдні та на Закарпатті до 10°.

У Києві в суботу без істотних опадів. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0-2° тепла, вдень 4-6° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

Понад 50 тис. громадян у "Дії" обрали склад Антикорупційної експертної групи при агентстві PlayCity

Німеччина призупинила експорт зброї до Ізраїлю, яка може бути використана в Секторі Гази

"Фокстрот" відкрив 6-й магазин у Кривому Розі

Нікополь під обстрілом: загинула 56-річна жінка, поранено чоловіка

Програма "Контракт 18-24" для операторів дронів залучила вже 46 підрозділів - Паліса

Пожилая женщина получила ранения в результате вражеского обстрела Купянска

Літня жінка отримала поранення внаслідок ворожого обстрілу Купʼянська

Примусова евакуація родин з дітьми оголошена з Ярового та 19 населених пунктів Лиманської громади

Україна разом із Молдовою мають рухатись у перемовному процесі щодо вступу в ЄС - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА