Інтерфакс-Україна
14:21 31.12.2020

Микитася доставлено на судове засідання з обрання йому запобіжного заходу

1 хв читати
Микитася доставлено на судове засідання з обрання йому запобіжного заходу

Екс-голову "Укрбуду", колишнього народного депутата Максима Микитася доставлено в четвер на засідання Шевченківського районного суду Києва щодо обрання йому запобіжного заходу, також на засідання прибули його адвокати.

Захист заявив, що вранці Микитася було викликано на допит до слідчого, тому він не з'явився на засідання вранці, слідчу дію було скасовано.

Трансляція засідання ведеться на YouTube-каналі "Судова влада".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Партнери з ЄС проінформували, що рішення про фіндопомогу може бути прийняте до кінця року

Україна ще не узгодила зі США питання Донбасу, ЗАЕС, грошей – Зеленський

ПриватБанк ініціює зміни на краще в обслуговуванні військових, ветеранів та людей з інвалідністю

Україна використовуватиме фінансову допомогу на виробництво дронів, якщо війна триватиме, - Зеленський

Прем'єр Бельгії погоджується, що Україна не має залишитись без фінансування за підсумками саміту ЄС, - Зеленський

ДШВ: Стрілецькі бої йдуть у південній та північній частині Покровська, левову частку логістичних заходів забезпечують важкі бомбери

Єдина ветеранська лінія переходить на новий номер 1528

Перед підвищення окладів для педпрацівників треба впевнитися, чи громадам вистачить на це доднадходжень від ПДФО - Лещик

В Одесі військові ТЦК побили поліцейського, проводиться розслідування

Мовний омбудсмен просить Кабмін ініціювати підвищення штрафів за порушення мовного законодавства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА