Інтерфакс-Україна
18:30 01.01.2021

На гірськолижному курорті Славське зупинився підйомник, рятувальники зняли з нього 74 людей

1 хв читати
На гірськолижному курорті Славське зупинився підйомник, рятувальники зняли з нього 74 людей

74 людини, зокрема 13 дітей і три вагітні жінки, застрягли на крісельному підйомнику, що зупинився в смт Славське Сколівського району Львівської області в п'ятницю, їх зняли рятувальники впродовж двох із половиною годин після аварії.

"1 січня о 13:35 до ДСНС надійшла інформація, що в смт Славське внаслідок виходу з ладу трансформаторної підстанції сталася зупинка крісельного підйомника (канатна дорога). Станом на 14:20 гірничо-рятувальні підрозділи розпочали роботи зі зняття туристів із крісельного підйомника. Загалом на підйомнику перебували 74 людини", -, повідомляється на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Роботи завершилися станом на 16:05. Температура повітря становила 1 градус тепла.

Від ДСНС залучалися 16 людей особового складу та дві одиниці техніки. Додатково було направлено 11 людей особового складу та дві одиниці техніки 2-го спеціального центру швидкого реагування (м. Дрогобич).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові двоє постраждалих – мер

Віткофф візьме участь у переговорах між Україною та Росією 4-5 лютого в Абу-Дабі - ЗМІ

56% опитаних в Україні респондентів позитивно ставляться до Папи Римського Лева XIV

Правоохоронці заблокували низку схем ухилення від мобілізації та виїзду за кордон в різних регіонах України

Дробович про ситуацію з НВМК: На кладовищі вже знайшли спочинок захисники, скасування рішення про передачу землі назад цього не поверне

Зеленський підписав указ щодо запровадження санкцій проти компаній, які обслуговують танкерний флот РФ

Дві людини загинули і троє зазнали поранень внаслідок нічного удару по Олексієво-Дружківці

Швеція передала українським військовим медикам засіб для поповнення рідини в організмі

Найближчі дні в Україні будуть дуже холодними, невеликий сніг пройде лише у деяких областях

Зеленський: За добу не було цілеспрямованих ударів РФ по енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА