Інтерфакс-Україна
19:28 01.01.2021

Кількасот учасників ходи до дня народження Степана Бандери прийшли на майдан Незалежності

1 хв читати

Кількасот учасників традиційної ходи честі, гідності та свободи, приуроченої до 112-ої річниці з дня народження ідеолога українського націоналізму Степана Бандери, пришли на майдан Незалежності, де має відбутися мітинг організаторів.
Як повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", учасники ходи та смолоскипного маршу вирушили колоною з парку Шевченка та пройшли Бесарабською площею і Хрещатиком.
Учасники маршу тримають національні прапори, прапори з символікою партій "Свобода", "Національний корпус" і "Правий сектор", а також портрети з Бандерою і плакати з його цитатами. Також люди, котрі йдуть на чолі колони, розгорнули великий червоно-чорний прапор.
Водночас учасники заходу скандують "Слава Україні! Героям слава", "Слава нації! Смерть ворогам!", "Україна - над усе!", "Наша земля - наші герої" і "Степану Бандері тричі "Слава! Слава! Слава"! Крім того, йдучи вздовж Хрещатику учасники маршу також згадали про політв'язнів, проскандувавши "Свободу політв'язням!"
Доходячи до майдану Незалежності, вони виконували державний гімн України.
Організаторами маршу стали київський міський осередок партії "Свобода", партії "Правий сектор" і "Національний корпус".
Центральні вулиці Києва перекривалася ситуативно: в міру віддалення колони рух транспорту поновлювався. Захід відбувався у супроводі поліції. Загалом ситуація спокійна та контрольована.

ОСТАННЄ

Міністерка Нідерландів закликала українських чоловіків із роботою самостійно забезпечувати себе житлом

Кличко: Німеччина виділить 2 млн євро на дрони для України та передасть вантажну техніку Києву

Окупанти втратили 207 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Навроцький може провести зустрічі з Зеленським і Трампом під час сесії Генасамблеї ООН - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 172 ворожі атаки - Генштаб

Держдепартамент США ухвалив можливий продаж Польщі ракет Javelin на $780 млн

Трамп заявив, що не може коментувати падіння російських безпілотників у Польщі

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА