11:51 05.01.2021

Дві третини українців вірять у Святого Миколая, третина - в Діда Мороза

2 хв читати
Дві третини українців вірять у Святого Миколая, третина - в Діда Мороза

Дві третини українців вірять у Святого Миколая, 31% опитаних - у Діда Мороза, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 2-4 січня 2021 року.

Так, згідно з результатами дослідження, дві третини опитаних вірять у Святого Миколая, 35% - не вірять.

У Діда Мороза вірять менше - 31%, не вірять - 65%. Зазначається, що за останній рік збільшилася кількість тих, хто вірить у Святого Миколая, кількість тих, хто вірить у Діда Мороза, не змінилася.

За даними соцопитування, більше тих, хто вірить у Святого Миколая і вважає найулюбленішим святом Різдво, - на заході країни, зате переважно більше вірять у Діда Мороза і вважають улюбленим святом Новий Рік - на півдні й сході. Однак у південно-східних областях усе одно кількість тих, хто вірить у Діда Мороза, менша від тих, хто вірить у Святого Миколая, а Різдво є найулюбленішим святом поряд із Новим роком.

Під час опитування методом CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів було опитано 2,5 тис. респондентів. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю й типом поселення.

Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА