Інтерфакс-Україна
20:47 06.01.2021

Конгрес США отримав заперечення проти сертифікації перемоги Байдена

1 хв читати

Конгрес США отримав заперечення проти сертифікації перемоги демократа Джо Байдена на президентських виборах, і його обидві палати розійшлися на дебати.

"Заперечення у письмовому вигляді, підписане членом Палати представників і сенатором, відповідає закону", - сказав на засіданні віце-президент США Майк Пенс.

Тепер голосування щодо поданих заперечень відбудеться окремо в Палаті представників і Сенаті. Для схвалення звернення потрібна проста більшість. Але в Палаті представників більшість у демократів, і з цієї причини, найімовірніше, будь-яка спроба оскаржити результат виборів буде блокована під час голосування.

Президентські вибори в США відбулися 3 листопада 2020 року. За підсумками голосування колегії виборників демократ Джо Байден набрав необхідні для перемоги 270 голосів.

Проте нинішній президент, республіканець Дональд Трамп не визнав поразки. Він звинуватив демократів у шахрайстві і в тому, що вони "вкрали" у нього перемогу. Він ініціював низку судових позовів із метою добитися перегляду результатів голосування в кількох штатах. Очікується, що подібні спроби юристів Трампа переглянути підсумки виборів триватимуть і після сертифікації підсумків голосування в Конгресі.

Завершальним етапом виборів має стати інавгурація обраного президента США, який 20 січня складає присягу і вступає на посаду.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Енергетичне перемирʼя з РФ малоймовірне, бо вона все одно не дотримається угоди - заступник начальника ГУР

Рубіо може зустрітися з Лавровим 23 жовтня – ЗМІ

Зеленський візьме участь у зустрічі "Коаліції охочих" в п'ятницю – ЗМІ

ДБР затримало нацгвардійця, який у Кривому Розі смертельно травмував підлітка

Сибіга провів зустрічі з іспанським та грецьким колегами для обговорення подальшої підтримки України

Податковий комітет Ради хоче розібратися з нелегальними АЗС – керівник

Зеленський та прем'єрка Данії скоординували плани дипломатичної роботи на найближчий тиждень, говорили про оборонну співпрацю

Рух Подільським мостовим переходом в Києві буде обмежено під час тривог з 20 жовтня - поліція

Військові розвідники спалили російський радар на аеродромі "Джанкой"

НСЗУ розпочала голосування за кандидатів до складу Ради громадського контролю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА