Інтерфакс-Україна
12:04 08.01.2021

Україна 19-21 січня направить до лабораторії ВООЗ перші зразки для виявлення британського штаму COVID-19 - Ляшко

1 хв читати

Україна 19-21 січня направить до визначеної ВООЗ лабораторії, що функціонує на базі клініки "Шаріте" в Берліні, перші зразки, відібрані в Україні, для виявлення британського штаму COVID-19, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.
"Перші зразки плануються до відправлення 19-21 січня 2021 року до визначеної ВООЗ лабораторії, що функціонує на базі клініки "Шаріте" (Берлін, Німеччина). Зразки буде відібрано до 14 січня від хворих із підозрою на коронавірусну інфекцію, зареєстрованих на територіях зі значним рівнем поширення інфекції, від хворих із важким перебігом хвороби і/або з досвідом подорожі до Великої Британії", - сказав він.
Ляшко повідомив, що передання зразків відбуватиметься у зв'язку із закликом ВООЗ до всіх країн розпочати дослідження циркуляції нового "британського" штаму на своїх територіях.
Ляшко уточнив, що відібрані зразки зберігатимуться за температури мінус 70° С і нижче, уникаючи повторного розморожування/заморожування.
У середньому в 2021 році Україна направлятиме до визначеної ВООЗ лабораторії 150-200 зразків на місяць для визначення британського штаму коронавірусу, що мутував.
"7 січня у світі зареєстровано черговий добовий рекорд кількості випадків коронавірусної хвороби - 820 851. Серед європейських країн найбільше випадків реєструється у Великій Британії, це пов'язують із циркуляцією штаму коронавірусу, що мутував.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський затвердив делегацію для участі у другому переговорному процесі з РФ у Туреччині

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровщину в неділю, є пошкодження інфраструктури - Лисак

У Корабельному районі окупанти скинули вибухівку з БпЛА на чоловіка - ОВА

Двоє дітей постраждали через атаку російського дрона у Комишанах на Херсонщині - ОВА

Атака СБУ по аеродромах стратегічної авіації РФ впливатиме і на глобальний стратегічний баланс ядерних сил на планеті – ексміністр оборони

Старт переговорів делегацій у Стамбулі планується о 13:00 понеділка

Міністр оборони Ізраїлю наказав військам діяти в секторі Газа без урахування ситуації з переговорами про перемир'я в анклаві

Історичне фото: Голова СБУ Малюк під час проведення спецоперації "Павутина"

Драпатий подав рапорт про відставку з посади командувача Сухопутних військ

Двох людей поранено внаслідок атаки дронів на Миколаївщині - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА