Інтерфакс-Україна
11:52 09.01.2021

Суттєвих опадів в Україні найближчими днями не буде

1 хв читати
Суттєвих опадів в Україні найближчими днями не буде

Найближчої доби на територію України надходитиме більш прохолодна і відносно суха повітряна маса з північного заходу. Суттєвих опадів не очікується, повідомляє Укргідрометцентр.

У південно-східній частині, західних та місцями північних областях України на дорогах ожеледиця. Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с.

Температура вночі 1-6° морозу, в Карпатах 5-10° морозу; вдень від 2° морозу до 3° тепла, в південній частині до 5° тепла.

У Києві - без суттєвих опадів, температура вночі 1-3° морозу, вдень близько 0°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 10 січня найвища температура вдень була 9,8° в 2007 р., найнижча вночі -30,7° в 1940 р.

У понеділок, 11 січня, погода в Україні без суттєвих опадів, лише в Одеській області невеликий дощ із мокрим снігом.

У західній частині на дорогах місцями ожеледиця.

Вітер західний із переходом на південно-східний, 5-10 м/с.

Температура вночі 2-7° морозу, у північно-східних областях до 10° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла; у південній частині вночі та вдень від 3° морозу до 2° тепла; у Карпатах вночі 6-11° морозу, вдень 1-6° морозу.

У Києві в понеділок без суттєвих опадів. Вітер західний із переходом на південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-4° морозу, вдень близько 0°.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

Україну обрано до керівних органів Всесвітнього поштового союзу ООН

Свириденко та директорка Світового банку обговорили шляхи підтримки України

Від початку року знешкоджено більш як 307 тис окупантів

Зеленський запросив Катар взяти участь у саміті щодо повернення українських дітей у Нью-Йорку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА