Інтерфакс-Україна
09:59 10.01.2021

Рятувальники виявили уламки літака, що впав у Яванське море

1 хв читати
Рятувальники виявили уламки літака, що впав у Яванське море

Рятувальники виявили уламки індонезійського літака авіакомпанії Sriwijaya Air, що зазнав катастрофи біля острова Лакі в Яванському морі, повідомляє місцеве видання Kompas.

За даними видання, між островами Лакі та Ланканг виявлені уламки фюзеляжу, розфарбованого в кольори авіаперевізника, фрагменти електропроводки, шасі. Найближчим часом уламки доставлять на берег.

Пасажирський літак компанії Sriwijaya Air розбився в суботу, 9 січня, і впав у Яванське море. Міністр транспорту Індонезії повідомив, що на борту лайнера Boeing 737-500 перебували 62 людини - 50 пасажирів, у тому числі десять дітей, і 12 членів екіпажу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі настоюють на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

В Австралії вже 12 загиблих внаслідок теракту - ЗМІ

Зеленський прибув до Берліна

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

США запропонували компроміс по Донбасу у вигляді відходу ЗСУ та незаходу на цю територію військових РФ – Зеленський

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

Зеленський: у разі провалу цих переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях і знов робити все, щоб війна закінчилась

Зеленський повідомив, що питання щодо керівника ОП залишається відкритим

Кількість поранених у Запоріжжі зросла до восьми – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА