Інтерфакс-Україна
11:50 10.01.2021

Рятувальники в Індонезії витягують з води останки загиблих і уламки авіалайнера, що зазнав катастрофи

1 хв читати
Рятувальники в Індонезії витягують з води останки загиблих і уламки авіалайнера, що зазнав катастрофи

В Індонезії тривають пошукові роботи після падіння пасажирського літака компанії Sriwijaya Air північніше Джакарти, передають у неділю західні ЗМІ.

Рятувальники витягують з води людські останки, одяг та особисті речі, а також металеві уламки літака.

Через чотири хвилини після вильоту з Джакарти в Понтіанак на острові Калімантан літак Boeing 737-500 компанії Sriwijaya Air увійшов в круте пікірування і зник з радарів, перебуваючи над Яванським морем.

За даними FlightRadar24, коли диспетчери втратили контакт з літаком, він перебував на висоті 3350 метрів, а потім різко її втратив до 76 метрів. Як з'ясувалося пізніше, незадовго до втрати зв'язку з диспетчерами літак відхилився від курсу. Пізніше сигнал вловило військове судно, і водолази виявили уламки літака на глибині 23 метрів.

За заявою влади, всі 62 людини на борту, пасажири і члени екіпажу, зокрема 10 дітей, були індонезійцями.

Президент Індонезії Джоко Відодо висловив глибокі співчуття у зв'язку з катастрофою авіалайнера.

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА