Інтерфакс-Україна
12:13 10.01.2021

У ДТП у Львівській області одна людина загинула, четверо травмовані

1 хв читати
У ДТП у Львівській області одна людина загинула, четверо травмовані

Одна людина загинула і четверо отримали травми в автомобільній аварії на південному об'їзді Львова, повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.

За даними департаменту, ДТП сталася 9 січня близько 20:15 біля бази відпочинку "Львівська Швейцарія". Зіткнулися автомобіль ВАЗ-2106 під керуванням жителя села Великосілки Кам'янка-Бузького району та "Опель Астра" під керуванням жителя Львова.

"Унаслідок ДТП пасажирка ВАЗ-2106 від отриманих травм загинула на місці аварії, чотири людини з травмами різного ступеня тяжкості були госпіталізовані до медичних закладів Львова", - йдеться в повідомленні.

Причини аварії встановлює поліція.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канада планує передати Україні російський вантажний літак Ан-124 після завершення судового процесу над ним

ООН бракує коштів для гуманітарної допомоги Україні у 2025 році - ЗМІ

ВАКС засудив колишнього голову ДФС Насірова до шести років позбавлення волі

Українська розвідка веде контрнаступальні дії під Покровськом, щоб відновити логістичні лінії – журналіст

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок авіаударів по Куп'янського району Харківської області

Сибіга: удари РФ по підстанціях, що забезпечують роботу АЕС, не могли бути здійснені без участі "Росатому"

Президент Венесуели попросив військову допомогу в РФ, Китаю та Ірану через активність США у Карибському морі

МЗС України засудило удари РФ по підстанціях, важливих для електроживлення АЕС, і закликало до санкцій

Канада прискорює виплати фінансової допомоги для відновлення української енергетичної інфраструктури

Трамп заявив, що поки не задовольнив прохання Орбана про виключення Угорщини з санкцій щодо поставок нафти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА