Інтерфакс-Україна
07:00 11.01.2021

Рятувальники дістали людину з бункера твердих побутових відходів у Києві

1 хв читати
Рятувальники дістали людину з бункера твердих побутових відходів у Києві

Рятувальники ДСНС у Києві дістали чоловіка з бункера твердих побутових відходів, постраждалого передали медикам.

Як повідомляє прес-служба відомства, в неділю о 14:21 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України в м.Києві надійшло повідомлення від диспетчера Нацполіції про те, що в Дарницькому районі столиці, за адресою вул. Колекторна, 44, людина потрапила в бункер з прийому твердих побутових відходів і потребує допомоги.

"По прибуттю до місця події, рятувальники провели розвідку і за допомогою трьохколінної драбини спустилися в бункер. О 15:19, за допомогою мотузки потерпілого було закріплено на ношах, і піднято на поверхню", - сказано в повідомленні на сторінці ДСНС у Фейсбук у неділю.

У відомстві наголосили, що потерпілий весь час перебував у свідомості. Його передано працівникам швидкої медичної допомоги.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Ізраїль домовилися започаткувати окремий діалог щодо іранської загрози - Сибіга

Україна домоглася екстрадиції з ОАЕ жінки, яка ошукала українців на понад 50 млн грн під приводом збору коштів для ЗСУ

МЗС Нідерландів: Захист незалежності антикорупційних інституцій та прогрес верховенства права - ключове для процесу вступу України до ЄС

Рада встановила 28 липня Днем вшанування пам’яті військових та цивільних, які загинули в полоні

Три українські виробники отримали контракти на виробництво дронів-перехоплювачів

Сирський просить США більше систем ППО та ракет, щоб перенести війну на територію РФ

Україна та Чехія викрили мережу шахрайських кол-центрів

Вночі знешкоджено 45 зі 71 ворожих дронів

Закон щодо НАБУ/САП набув чинності: опублікований у парламентській газеті 22 липня

У Ростовській області атаковано залізничний вузол, що забезпечує логістику російської армії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА